Tenxhere me vezë, kazan me vezë

Tenxhere me vezë, kazan me vezë

Çmim në zbritje Kina Automatike Shtëpiake për Vezë për Vezë Prodhues të Ziera Kaldajë elektrike me vezë me prizë të rrumbullakët

Çmimi me zbritje Kina Automatike Shtëpiake Multi ...

Ne besojmë se partneriteti me një periudhë të zgjatur kohore mund të jetë rezultat i cilësisë së lartë, shërbimit me vlerë të shtuar, të pasur...

Kaldaja e vezëve për Mini Pajisje Kuzhine me kohëmatës PCB dhe sinjalizues

Kaldaja e vezëve për Mini Pajisje Kuzhine me kohë PCB...

Kaldaja me vezë ZDQ-702 220-240V 50/60Hz 360W (skuqje + zierje) Vendosja e pullës: 0, 1 (fërgim), 2 (vale) Kapaciteti: ...

Rreth nesh

Prodhues profesionist i bojlerit të vezëve

Të themeluar në vitin 2019, ne fokusohemi në zhvillimin e koncepteve të reja, inovative dhe sjellim produkte profesionale dhe të kërkuara në tregun masiv.E vendosur në Yuyao, Ningbo, Kinë, ne jemi të specializuar në kaldaja me vezë OEM dhe ODM, soba të vogla dhe pajisje të tjera të vogla kuzhine shtëpiake.Inxhinierët dhe drejtuesit tanë të shitjeve kanë pothuajse 20 vjet përvojë në këtë fushë.Të gjitha produktet tona u certifikuan nga SGS dhe morën miratimet GS/CE/CB/ETL.Shërbimet ODM dhe OEM janë të mirëseardhura.Qëllimi ynë është të ofrojmë produkte dhe shërbime të shkëlqyera me çmime të arsyeshme për klientët, për të bërë përfitime dhe përmirësim të ndërsjellë me klientët.Misioni ynë është të përmbushim ëndrrën tuaj, për të realizuar misionin, ne do t'u ofrojmë më shumë klientëve që vazhdimisht të kënaqen dhe të duan të përdorin produktet tona.Ne vërtet presim dhe vlerësojmë mbështetjen tuaj të madhe!