Шпорет за јајца, котел за јајца

Шпорет за јајца, котел за јајца

Цена со попуст Кина Автоматски повеќенаменски шпорет за јајца за варени јајца Електричен котел за јајца со кружен приклучок

Цена со попуст Кина Автоматско домаќинство мулти ...

Ние веруваме дека партнерството со продолжен временски период може да биде резултат на висококвалитетна, вредна дополнителна услуга, богати...

Котел за јајца за мини кујнски апарати со PCB тајмер и звучник

Котел за јајца за мини кујнски апарати со време на ПХБ...

Котел за јајца ZDQ-702 220-240V 50/60Hz 360W (пржење + вриење) Поставување на копчето: 0, 1 (пржење), 2 (варење) Капацитет: ...

За нас

Професионален производител на котли за јајца

Основана во 2019 година, ние се фокусираме на развој на нови, иновативни концепти и носиме професионални, барани производи на масовниот пазар.Сместени во Yuyao, Ningbo, Кина, ние сме специјализирани за OEM и ODM котли за јајца, мали шпорети и други мали кујнски апарати за домаќинство.Нашите инженери и лидер во продажба имаат речиси 20 години искуство во оваа област.Сите наши производи беа сертифицирани од SGS и добија одобренија од GS/CE/ CB/ETL.ODM и OEM услугите се добредојдени.Нашата цел е да понудиме одлични производи и услуги со разумна цена на клиентите, да направиме взаемна корист и подобрување со клиентите.Нашата мисија е да го исполниме вашиот сон, да ја оствариме мисијата, ќе обезбедиме повеќе клиенти постојано да уживаат и сакаат да ги користат нашите производи.Навистина ја очекуваме и цениме вашата голема поддршка!